Antanavičiūtė Daiva
Psichologė


BLOGas


Grįžti į peržiūrą

2017-02-25

Koks turi būti psichologas?

Tai pirmasis klausimas atnaujintoje svetainėje, į kurį galėjo atsakyti kiekvienas svetainės lankytojas. Iš pateiktų penkių atsakymų daugiausia lankytojai balsavo už psichologą, gebantį atjausti ir suprasti. Dar jiems svarbu, kad specialistas būtų patyręs, profesionalus ir mokantis sukurti šiltą bendravimo atmosferą. Pasirodo, žmonėms nėra svarbu, kad psichologas turėtų gerą jumoro jausmą. O pas labai rimtą ir dalykišką specialistą tikriausiai būtų nedrąsu apsilankyti...

Kiekvienas, nusprendęs kreiptis psichologinės pagalbos, turi savo lūkesčius ir susikurtą psichologo vaizdinį. Ir dar neteko sutikti žmogaus, kuris, vykdamas į pirmą konsultaciją, neišgyventų nerimo. Tai normalu.

Psichologų, žinoma, yra daug ir įvairių. Ir rimtų, ir su jumoro jausmu, ir labai profesionalių. Noriu padrąsinti visus, kurie vis dar nedrįsta kreiptis psichologinės pagalbos: net jeigu jūsų pirmasis susitikimas su psichologu nebuvo toks, kokio tikėjotės, ieškokite kito specialisto, nenuleiskite rankų. Ir nepasiduokite pagundai visus psichologus suvienodinti. Mes skirtingos asmenybės. Todėl ieškokite tokio specialisto, su kuriuo tikrai galėtumėte aptarti visus savo sunkumus ir rasti išeitį iš keblios situacijos.

Psichologas turi būti priimtinas Jums :)Grįžti į peržiūrą


Parašykite
Paskambinkite
Apie
LinkedIn